ŻYCZENIA OD WASZYCH DUSZPASTERZY

Obraz znaleziony dla: obrazki ZmartwychwstanieDrodzy Bracia i Siostry !

„Przestań się lękać! jest z Tobą Chrystus, niezawodny dawca miłości”          – Św. Jan Paweł II.

Pomimo tego, co aktualnie przeżywamy jako społeczność ludzka i każdy z nas z osobna, pozwólmy, by nas oświeciło jaśniejące światło Chrystusa. Otwórzmy się ze szczerą ufnością na Chrystusa Zmartwychwstałego, aby odnawiająca moc tajemnicy paschalnej objawiła się w każdym z nas w naszych rodzinach.

Zmartwychwstanie jest tajemnicą wiary, która chociaż przekracza możliwości ludzkiego intelektu, to w głębi serca, jest rzeczywistością najbardziej przez każdego z nas oczekiwaną i upragnioną.

Zmartwychwstanie Chrystusa staje się gwarantem naszej nadziei, że warto zaufać Bogu, który ostatecznie jest Panem życia i śmierci i ma moc nad złem, które tak często dotyka naszego życia.

Życzymy i modlimy się o to, by czas Wielkiej Nocy dla każdego z Was, obfitował w radość płynącą z przyjęcia tej prawdy.

W tym miejscu również chcę Wam Moi Drodzy, bardzo podziękować za gotowość pomagania innym, za wspieranie nas w różny sposób. Za wspólną modlitwę -za siebie nawzajem. A także za Waszą dbałość o nasze Sanktuarium. Za dar serca w postaci przekazanych przelewów na konto parafii, za skorzystanie z aplikacji zamieszczonej na naszej parafialnej stronie internetowej- Przelewy24-, które przeznaczone są na bieżące utrzymanie naszego Sanktuarium. Lista osób, którym chcę podziękować jest bardzo długa. Wasze imiona zachowuję w swoim sercu. Bóg zapłać.

W intencji darczyńców w niedzielę Miłosierdzia Bożego zostanie odprawiona Msza Święta o godz.:12:00.

Z najlepszymi życzeniami

Ks. Proboszcz wraz z posługującymi Kapłanami w naszym Sanktuarium

Polecamy