Uroczystości pogrzebowe śp. Księdza Prałata

 22 grudnia 2014 o godz. 11:00

Ks. Prałat

W czwartek o godz. 6:15 odszedł do Pana Ks. Proboszcz Zenon Majcher, ojciec naszej Parafii. W niedzielę o godz. 20:00 Msza św. dekanalna z ciałem ks. Prałata, której będzie przewodniczył ks. Dziekan Andrzej Kuflikowski. Po zakończeniu możliwość czuwania do godz. 22:30 (indywidualna modlitwa). Ciało w trumnie zostanie do poniedziałku do pogrzebu. 22 grudnia Msze św. poranne według porządku zwykłego odbędą się w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. W poniedziałek od godz. 8:30 możliwość pożegnania przez parafian. W tym czasie odbędzie się warta honorowa przez panów z Totus Tuus i modlitwa różańcowa prowadzona przez grupy parafialne. Od godz. 10:30 przygotowanie do Mszy św. Żałobnej.

Od piątkowego wieczoru jest możliwość wpisania się do księgi kondolencji.

W poniedziałek o godz. 11:00 (w dniu imienin Ks. Proboszcza) pod przewodnictwem Ks. Abpa Henryka Hosera odbędzie się pogrzeb Ks. Prałata. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.

Polecamy