PROGRAM TRIDUUM PASCHALNEGO

Wielki Czwartek ze względu na przepisy sanitarne dotyczące ograniczonej liczby wiernych, oraz zgodnie z zarządzeniem Biskupa Ordynariusza, będzie dodatkowo sprawowana liturgia o godz.: 8:00 oraz 16:00.

O godz.: 18:00 Msza Wieczerzy Pańskiej, po zakończeniu której Najświętszy Sakrament zostanie przeniesiony do Ciemnicy. Wielki Czwartek to dzień ustanowienia sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa.

Wielki Piątek

O godz.: 8:00 –  zapraszamy na ciemną Jutrznie, która celebrowana jest według brewiarza, po której zostanie udzielona Komunia Święta.

O godz.: 12:00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, po którym będzie udzielona Komunia Święta.

O godz.: 15: 00 zapraszamy na Nowennę do Bożego Miłosierdzia, po której zostanie udzielona Komunia Święta.

O godz.: 18:00 zapraszamy na liturgie Męki Pańskiej , podczas której wysłuchamy opisu Męki Zbawiciela i będziemy adorować Święty Krzyż.

W ciągu dnia będzie można nawiedzić Jezusa w naszym Sanktuarium, z zachowaniem przepisów związanych z limitem osób mogących przebywać jednocześnie w kościele.

Wigilia Paschalna, rozpoczynająca obchód Świąt Paschalnych rozpocznie się w sobotę o godz.:19:00. Na liturgię przynosimy świecę.

Dodatkowo o godz.: 8:00 zapraszamy na różaniec z racji pierwszej soboty miesiąca, po którym udzielimy Komunii Świętej.

O godz.: 15: 00 zapraszamy na drugi dzień nowenny do Bożego Miłosierdzia, po której zostanie udzielona Komunia Święta.

Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny w Wielką Sobotę odbędzie się przed kościołem w godz.: od 9:00 do 16:00.

W niedziele Wielkanocną Msza Święta z procesją rezurekcyjną rozpocznie się o godz.06:00. W procesji weźmie udział tylko asysta kościelna.

Kolejne Msze Święte w Wielkanoc będą sprawowane o godz.: 9:00; 10:00; 11:00; 12:00 i 18:00.