PROCESJA BOŻEGO CIAŁA

Centralne uroczystości Bożego Ciała rozpoczną się Mszą Świętą o godz.:10:00, po której o godz.:11:00 wyruszy procesja ulicami naszego osiedla.

W czwartek Kościół obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Z wdzięcznością za obecność Chrystusa pod postaciami chleba i wina wyruszymy w tradycyjnej procesji eucharystycznej ulicami naszego osiedla. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w procesję wszystkich parafian oraz grupy duszpasterskie. Msze święte będą sprawowane rano o godz.:7:00 i 9:00. Centralna uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 10:00, po której o godz.: 11:00 wyruszy procesja. Dla tych osób, które przyjdą na procesję bezpośrednio po powrocie do kościoła będzie odprawiona Msza Święta. Po południu Msza Święta wieczorna z nabożeństwem czerwcowym o godz.:18:00.

Polecamy