Kalendarium 2009

1 stycznia Pasterka Noworoczna
1 lutego XXIV Rocznica erygowania Parafii Narodzenia Pańskiego
8 lutego O godz. 12:00 Eucharystia z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych na 24 rocznicę eregowania naszej Parafii (Narodzenia Pańskiego)
1 marca Mszę Św. celebrował Ks. abp Henryk Hoser, ordynariusz diecezji warszawsko-praskiej. Najświętsza Ofiara transmitowana przez TV Polonia na cały świat
3 kwietnia Droga Krzyżowa po osiedlu
12 kwietnia Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
24 maja Arcybiskup Henryk Hoser udzielił sakramentu bierzmowania
24 maja I Komunia Święta
1 czerwca Święto Maryi Matki Kościoła
11 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, procesja. Orkiestra Wojskowa Garnizonu Warszawskiego
14 czerwca Poświęcenie pojazdów
5 sierpnia XXVI Piesza Praska Pielgrzymka Rodzin na Jasną Górę
25 września XXVI rocznica I Mszy Św.
14 listopada Doroczna trzydniowa adoracja Najświętszego Sakramentu
16 listopada Uroczystość ku czci Matki Bożej Ostrobramskiej, Patronki Parafii. Po trzydniowej (i nocnej – z 15 na 16 XI ze Mszą Świętą o północy) adoracji Najświętszego Sakramentu Eucharystia pontyfikalna o godz. 18:00 celebrowana przez księdza biskupa Romualda Kamińskiego z Ełku. We Mszy Świętej udział wzięła reprezentacyjna orkiestra Wojsk Lądowych. Po Mszy Świętej obył się koncert religijno- patriotyczny.
25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego, odpust w Parafii. Pasterka o północy
31 grudnia Adoracja Najświętszego Sakramentu do Nowego Roku