Ogłoszenia parafialne

19 Niedziela zwykła- 09 SIERPNIA 2020 r.

Pióro wieczne i pióro kulkowe - opinie - Aleja Handlowa1. Trwa Nowenna do Matki Bożej Łaskawej, którą sprawujemy po Mszy Świętej wieczornej.

2. Zwieńczeniem naszej modlitwy nowennowej będzie całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu z dnia 14 na 15 sierpnia w intencji: aby Matka Boża Łaskawa wyjednała nam obfitość Łask i doprowadziła do Zwycięstwa tajemnic Boga w naszej Ojczyźnie.

3. W sobotę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, która jest jednocześnie uroczystością Patronki Diecezji Matki Bożej Zwycięskiej oraz 100 rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej zwanej Cudem nad Wisłą. Msze Święte w tym dniu będą sprawowane według porządku niedzielnego. Tradycyjnie podczas każdej Mszy Świętej pobłogosławimy wieńce z ziół i kwiatów, symbolizujące duchowe piękno Maryi i bogactwo łask, którymi obdarzył Ją Bóg.

4. Trwają prace prowadzone przez alpinistów dekarzy polegające na naprawie dachu głównego.

5. Na czas wypoczynku polecamy lekturę tygodnika IDZIEMY.

6. Trwa okres letniego wypoczynku. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

Polecamy