Ogłoszenia parafialne

21 Niedziela zwykła- 26 sierpień 2018 r.

1. W sobotę, 1 września, po Mszy Świętej o godz.:7:00, zapraszamy na różaniec z racji pierwszej soboty miesiąca. Po Mszy Świętej o godz.:8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz.:13:00.
2. Również w sobotę, 1 września, wspominamy 79 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Podczas każdej Mszy Świętej będziemy się modlić o pokój na świecie oraz za wszystkie ofiary wojny.
3. Za tydzień, 2 września, będziemy przeżywali pierwszą niedzielę miesiąca. Na Mszy Św. o godz.: 10:00 zostanie wniesiony do naszego Sanktuarium Krzyż Pielgrzymkowy, który po raz 35 prowadził pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Po Mszy św. o godz.: 12:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, procesja i adoracja do godz.: 17:30 do nieszporów.
4. Kończy się czas letnich wakacji. Już dziś zachęcamy dzieci i młodzież, aby przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego przystąpiły do sakramentu pokuty i pojednania.
5. W tym tygodniu jest jeszcze kilka wolnych intencji. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zamówić Msze Św., to zapraszamy do zakrystii.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów. Szczególnie polecamy artykuł pt.: Powstańcze Piety- na spacer po Warszawie śladem powstańczych Piet- zaprasza Monika Odrobińska, oraz artykuł pt.: Serce zostało w Wilnie- Dlaczego Wileńska Rossa i Ostra Brama są tak ważne dla Polaków?- pisze Piotr Kościński.
7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej Śp. Janina Kotowska. Polećmy Ja teraz Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …

Polecamy