3 Niedziela Adwentu – 14.12.2014

1. Dzisiaoglj w naszej parafii rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je o. Adam Wójcikowski, Oblat św. Józefa, którego serdecznie witamy.

Zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach. W poniedziałek, wtorek i środę Msza św. z naukami dla dorosłych o godz. 7:00, 8:00, 17:00 i 18:00. Dla młodzieży o godz. 19:00. Dzieci na Roraty zapraszamy na godz. 18:00. Spowiadamy w godzinach Mszy św. od 6:30 do 9:00 i od 17:00 do 20:00. Zachęcamy do przystąpienia do sakramentu Bożego Miłosierdzia i przyjęcia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Prosimy o zgłaszanie chorych przebywających w domach aby w ich sercach również narodził się Jezus.

2. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. Roratnią o Matce Bożej. W naszej Parafii Roraty są sprawowane od poniedziałku do soboty o godz. 18:00. Dzieci szczególnie zapraszamy we wtorki i w soboty. Wszystkich prosimy o przychodzenie z lampionami.

3. Konferencja dla rodziców i chrzestnych tych dzieci, które w święta będą ochrzczone odbędzie się w środę (17 grudnia) o godz. 20:00.

4. Włączmy się w kwartalne dni modlitw o zagrożone życie chrześcijańskie w rodzinach.

5. Poświęcone opłatki wigilijne rozprowadza pod chórem Odnowa w Duchu Św. Serdecznie zachęcamy do nabywania poświęconych opłatków w naszym sanktuarium.

6. Poprzez nabycie świecy na stół wigilijny a także przez złożenie ofiary do puszki pod chórem możemy pomóc osieroconym dzieciom.

7. Wieczerza Wigilijna dla Emerytów i Rencistów naszej Parafii odbędzie się w dolnym kościele w sobotę, 20 grudnia o godz. 16:00.

8. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.

9. W poniedziałek 22 grudnia Ks. Proboszcz Zenon Majcher będzie obchodził swoje imieniny. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 będziemy szczególnie modlili się za Księdza Prałata.