Ogłoszenia duszpasterskie

15 niedziela zwykła – 10 lipca 2016

ogl1. W czwartek 14 lipca będzie obchodził swoje imieniny ks. Abp. Henryk Hoser SAC. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji dostojnego Solenizanta.

2. W sobotę 23 lipca, w formie wielkiego Święta Narodów odbędzie się spotkanie stanowiące punkt kulminacyjny Dni w Diecezji Warszawsko-Praskiej w ramach Światowych Dni Młodzieży. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału, zapraszamy do zakrystii po bezpłatne bilety wstępu.

3. Zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach w drodze pielgrzymując od Matki Bożej Ostrobramskiej do Jasnogórskiej w dniach od 05 do 14 sierpnia, zapisy od 01 do 04 sierpnia w godzinach od 17:00 do 20:00.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. W bieżącym numerze : Co warszawski szczyt NATO wnosi do naszego bezpieczeństwa? Świadectwo ocalonego kibica, który przeżył śmierć kliniczną i za którego jego brat ofiarował własne życie; Kto jest najbardziej poszkodowany przez strajki służby zdrowia? I wiele innych.

5. Wszystkim udającym się na urlopy życzymy Bożego Błogosławieństwa. Jednocześnie pamiętajmy by ten czas był przeżywany razem z Panem Bogiem.

Polecamy