Ogłoszenia duszpasterskie

11 Niedziela Zwykła – 12 czerwiec 2016

ogl1. W dzisiejszą niedzielę zapraszamy na piknik rodzinny, który rozpocznie się o godz. 13:00. W programie między innymi: Konkurs historyczny dotyczący Chrztu Polski; konkurs mówienia po Chińsku; mecz pomiędzy drużyną Księży kontra reszta świata; konkurs pieczenia ciast i wiele innych atrakcji o których możemy przeczytać na plakatach  pod kościołem lub na naszej stronie internetowej. Wszystkie rodziny czy poszczególne osoby które chcą wziąć udział w wymienionych konkursach prosimy, aby zgłaszały się do zakrystii. Podczas Pikniku będzie można zjeść kiełbaskę z grilla, wypić kawę, jak również wziąć udział w degustacji kuchni chińskiej. WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY, ABY POBYĆ WSPÓLNIE RAZEM. DO ZOBACZENIA.

2. Przypominamy, że w związku z organizacją pikniku parking parafialny jest zamknięty od soboty (11 czerwca) od godz. 9:00 do poniedziałku (13 czerwca) do godz. 8:00.

3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w naszym Sanktuarium są sprawowane po Mszy św. wieczornej.

4. Zebranie dla rodziców dzieci wyjeżdżających w sierpniu na kolonie Caritas odbędzie się jutro o godzinie 19:00 w auli św. Jana Pawła II. Zebranie jest obowiązkowe.

5. Wszystkie osoby, które zadeklarowały gotowość przyjęcia w swoich domach pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży, zapraszamy na obowiązkowe spotkanie w środę 15-go czerwca o godz.19:00 w auli Jana Pawła II.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. W bieżącym numerze polecamy artykuł: „Bóg jest wszędzie” – mam się dobrze, dostaję wciąż nowe propozycje pracy, jako zdeklarowany katolik jestem otaczany szacunkiem. – mówi o sobie Radosław Pazura.

Polecamy