Ogłoszenia duszpasterskie

10 Niedziela Zwykła – 5 czerwiec 2016

ogl1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się wystawienie, procesja i adoracja Pana Jezusa do godz. 17:30 do nieszporów o Najświętszym Sakramencie.

2. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy już po raz dziewiąty Święto dziękczynienia. Po każdej Mszy św. odbywa się zbiórka do puszek ma budowę świątyni Opatrzności Bożej.

3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które w naszym Sanktuarium są sprawowane po Mszy św. wieczornej.

4. W przyszłą niedzielę (12 czerwca) zapraszamy na piknik rodzinny, który rozpocznie się o godz. 13:00 W programie między innymi: Konkurs historyczny dotyczący Chrztu Polski; konkurs mówienia po Chińsku; mecz pomiędzy drużyną Księży kontra reszta świata; konkurs pieczenia ciast i wiele innych atrakcji o których możemy przeczytać na plakatach pod kościołem lub na naszej stronie internetowej. Wszystkie rodziny czy poszczególne osoby które chcą wziąć udział w wymienionych konkursach prosimy, aby zgłaszały się do zakrystii. Podczas Pikniku będzie można zjeść kiełbaskę z grilla, wypić kawę, jak również wziąć udział w degustacji kuchni chińskiej. WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY, ABY POBYĆ WSPÓLNIE RAZEM. DO ZOBACZENIA.

5. W związku z organizacją pikniku parking parafialny będzie zamknięty od soboty (11 czerwca) od godz. 9:00 do poniedziałku (13 czerwca) do godz. 8:00. Prosimy w tym czasie o niepozostawianie samochodów.

6. Zebranie dla rodziców dzieci wyjeżdżających w sierpniu na kolonie Caritas odbędzie się w poniedziałek 13 czerwca o godzinie 19:00 w auli św. Jana Pawła II. Zebranie jest obowiązkowe.

7. Wszystkie osoby, które zadeklarowały gotowość przyjęcia w swoich domach pielgrzymów na Światowe Dni Młodzieży, zapraszamy na obowiązkowe spotkanie w środę 15-go czerwca o godz.19:00 w auli Jana Pawła II.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. W bieżącym numerze możemy przeczytać między innymi o naszym ks. Janie Hou, który w bazylice św. Krzyża w dniu 24 maja przewodniczył Mszy św. i wygłosić homilię.

Polecamy