Ogłoszenia duszpasterskie

9 lipca 2023 r.- 14 niedziela zwykła

pióro wieczne1. Tradycyjnie już w każdą środę, na godz.: 17:30, zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Ostrobramskiej, podczas której złożymy nasze podziękowania i prośby na ręce Patronki naszego Sanktuarium.

2. W tym roku 5 sierpnia już po raz 40 wyruszy z naszego Sanktuarium Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza do Częstochowy. Na Jasną Górę przybywamy 14 sierpnia. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych „rekolekcjach w drodze”. Jeżeli ktoś chciałby się zaangażować w pomoc w organizacji pielgrzymki zapraszamy do kontaktu z Ks. Proboszczem.

3. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”, który jest wyłożony na stolikach przy wyjściu z kościoła. W bieżącym numerze możemy przeczytać następujące artykuły: Kiedy do egzorcysty– jak rozpoznać czy osoba jest opętana- pisze ks. Łukasz Piotrowski; Zbrodnia która dzieli– Dramat rzezi wołyńskiej wciąż dzieli Polskę i Ukrainę- wyjaśnia Piotr Kościński

4. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Śp.: Bernadetę Gęśla. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek ….

 

Polecamy