Ogłoszenia duszpasterskie

03 lipca 2022 r- 14 niedziela zwykła

Pióro wieczne i pióro kulkowe - opinie - Aleja Handlowa1. Dzisiaj przeżywamy pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy Świętej o godz.: 12:00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz.: 17:30, do nieszporów.

2. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo „ Godzina Święta”.

3. W tym roku już po raz 39 wyruszy z naszego Sanktuarium Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza do Częstochowy. Wychodzimy 5 sierpnia na Jasną Górę przychodzimy 14 sierpnia. Jeżeli ktoś z Państwa gra na jakimś instrumencie, chce zaangażować się w jakąkolwiek służbę i pomoc, albo po prostu iść do Matki Bożej w dobrym towarzystwie to zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Więcej informacji w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz.:6:30. Msze Święte będą sprawowane o godz.: 7:00, 8:00 i 18:00.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”, który jest wyłożony na stoliku pod chórem.

6. Wszystkim Tym, którzy rozpoczynają letni wypoczynek życzymy udanych wyjazdów, umocnienia sił fizycznych i duchowych, a także szczególnego doświadczenia obecności Boga w pięknie stworzonego świata.

Polecamy