Ogłoszenia duszpasterskie

25 lipca 2021r. – 17 niedziela zwykła

Pióro wieczne i pióro kulkowe - opinie - Aleja Handlowa1. Zbliża się czas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną podążać do stóp Jasnogórskiej Pani, zapraszamy do wzięcia udziału w 38 Warszawsko-Praskiej Pielgrzymce Pieszej do Częstochowy organizowanej przez naszą diecezję w dniach od 5 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w naszej parafii od 1 do 4 sierpnia w godz.: od 16:00 do 20:00 w sali przy kancelarii.

2. Przez cały lipiec do puszki wystawionej przy bocznym ołtarzu MB Częstochowskiej można składać kartki z czytelnie wypisanymi intencjami. Będziemy je przedstawiać Panu Bogu podczas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

3. W środę, o godz.: 17:30, podczas nowenny do Matki Bożej Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia złożymy nasze podziękowania i prośby na ręce Patronki naszego Sanktuarium. Intencję możemy składać do puszki przy filarze.

4. Trwają prace związane z naprawą schodów głównych przed kościołem. W tym czasie kaplica adoracji jest zamknięta. Dziękuję wszystkim za składane ofiary na tace, które są przeznaczane na prowadzenie tych prac.

5. W przyszłą niedzielę w kościołach i kaplicach diecezji warszawsko-praskiej ofiary składane na tacę będą przeznaczone na pomoc poszkodowanym w nawałnicach i ulewach.

6. Na czas wypoczynku polecamy lekturę tygodnika „Idziemy”, który jest wyłożony na stoliku pod chórem.

7. Trwa okres letniego wypoczynku. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

Polecamy