Ogłoszenia duszpasterskie

18 lipca 2021 r. -16 niedziela zwykła

Pióro wieczne i pióro kulkowe - opinie - Aleja Handlowa1. W tym roku już po raz 38 wyruszy Warszawsko-Praska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Wychodzimy 5 sierpnia z naszego Sanktuarium. Na Jasną Górę przyjdziemy 14 sierpnia.. Jeżeli ktoś z Państwa chce zaangażować się w jakąś służbę i pomoc w organizacji albo po prostu iść do Matki Bożej w dobrym towarzystwie to zapraszamy do wspólnego wyruszenia na pielgrzymi szlak. Więcej informacji w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

2. Przez cały lipiec do puszki wystawionej przy bocznym ołtarzu MB Częstochowskiej można składać kartki z czytelnie wypisanymi intencjami. Będziemy je przedstawiać Panu Bogu podczas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

3. W środę, o godz.: 17:30, podczas nowenny do Matki Bożej Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia złożymy nasze podziękowania i prośby na ręce Patronki naszego Sanktuarium. Intencję możemy składać do puszki przy filarze.

4. Trwają prace związane z naprawą schodów głównych przed kościołem. Zakończenie prac przewidujemy na koniec sierpnia.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”, który jest wyłożony na stoliku pod chórem.

6. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy, życzymy by ten czas był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i wzrostu duchowego.

Polecamy