Ogłoszenia duszpasterskie

14 niedziela zwykła – 5 lipca 2015
ogl

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się wystawienie i adoracja Pana Jezusa do godz. 17:30 do nieszporów o Najświętszym Sakramencie.

2. Organizatorzy rekolekcji: Uwielbienie Jezusa w mocy Ducha Świętego – Jezus na Stadionie oraz Kuria Biskupia Warszawsko-Praska zachęcają do wzięcia udziału w modlitewnym spotkaniu na Stadionie Narodowym w dniu 18 lipca br. Zapisy i wejściówki przez stronę internetową: Jezus na stadionie 2015. Zapraszamy do wzięcia osobistego udziału i prosimy o modlitwę w intencji tego wydarzenia.

3. Koło przyjaciół Radia Maryja zaprasza na autokarową pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasna Górę w dniu 12 lipca. Informacje i zapisy w kiosku parafialnym.

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościć ks. Stanisława Kanię, budowniczego kościoła w Rajszewie. Ks. Stanisław wygłosi homilie, a po mszach św. będzie rozprowadzał książki( tzw. cegiełki). Dziękujemy za włączenie się w to dzieło i dar serca na budowę świątyni.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. W bieżącym numerze jest ciekawy artykuł pt: „Od Jana Pawła II do Franciszka” -jak kard. Bergoglio, obecny papież Franciszek pomagał grekokatolikom w Argentynie.

6. Wszystkim udającym się na urlopy życzymy Bożego Błogosławieństwa. Jednocześnie pamiętajmy by ten czas był przeżywany razem z Panem Bogiem.

 

 

 

 

Polecamy