Ogłoszenia duszpasterskie

1 Niedziela po Narodzeniu Pańskim- 27 grudnia 2020 r.

Pióro wieczne i pióro kulkowe - opinie - Aleja Handlowa1. Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz.: 18:00 na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok.

2. W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

3. W sobotę, 2 stycznia, po Mszy Św. o godz. 7:00 zapraszamy na różaniec z racji pierwszej soboty     miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu               i adoracja do   godz. 13:00.

4. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, procesja i adoracja do godz. 17:30 do nieszporów.

5. W polskiej tradycji wizyta duszpasterska zwana potocznie kolędą ma długoletnią i piękną tradycję. W związku z panującą epidemią w tym roku konieczna będzie zmiana tej formy duszpasterskiego posługiwania, która wiązać będzie się z odwołaniem odwiedzin w domach naszych parafian. W zamian za to w styczniu przez cały miesiąc będziemy odprawiać dodatkową Msze Świętą wieczorną w intencji rodzin z poszczególnych bloków i domów. Na zakończenie każdej Mszy Świętej rodzinom, za które będziemy się modlić udzielimy błogosławieństwa oraz rozdamy pamiątki przygotowane na tegoroczną kolędę. Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w tych Mszach Świętych. Harmonogram Mszy Świętych z podziałem na dni, ulice i numery bloków oraz domów jest wywieszony na tablicy ogłoszeń pod chórem oraz na naszej parafialnej stronie internetowej w zakładce KOLĘDA parafiaostrobramska.pl

W tym tygodniu w sobotę, 2 stycznia, zapraszamy na Msze świętą wieczorną rodziny zamieszkałe przy  Ul. Perkuna 52, 54, 56,58.

 

Polecamy