Ogłoszenia duszpasterskie

20 Niedziela zwykła-16 sierpnia 2020 r.

Pióro wieczne i pióro kulkowe - opinie - Aleja Handlowa1. Grupa księży 37. Pieszej Praskiej Pielgrzymki Rodzin Diecezji Warszawsko Praskiej szczęśliwie dotarła na Jasną Górę. Wszystkich Was i wasze rodziny zawierzyliśmy Matce Bożej na Mszy Świętej dziękczynnej przed Jej cudownym wizerunkiem. Dziękujemy wszystkim za modlitwę w naszej intencji oraz za udział w Nowennie do Matki Bożej Łaskawej.

2. W minionym tygodniu dekarze alpiniści zakończyli prace naprawcze dachu głównego polegające na usunięciu wystających stalowych gwoździ i zastąpieniu ich miedzianymi wtrętami dekarskimi. Od poniedziałku zostaną rozpoczęte prace na frontonie kościoła począwszy od samego krzyża aż do samego dołu. Na nowo zostanie wykonana obróbka blacharska na kalenicy pod krzyżem. Zostaną zlikwidowane prześwity w połaci dachowej poniżej głównego krzyża. Zostaną wymienione gwoździe na całym frontonie kościoła (czyli w obu EMKACH)  na miedziane wkręty dekarskie (popularnie zwane farmerami).

3. W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim rodzinom za złożone ofiary w kancelarii parafialnej oraz za wpłaty na konto parafialne na prace związane z naprawą dachu. Składam serdeczne Bóg zapłać za Wasze wsparcie i zrozumienie.

4. Na czas wypoczynku polecamy lekturę tygodnika IDZIEMY, który prawie w całości poświęcony Bitwie Warszawskiej z okazji 100 rocznicy CUDU nad WIŁĄ.

5. Trwa okres letniego wypoczynku. Wszystkim odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

Polecamy