Ogłoszenia duszpasterskie

15 Niedziela zwykła-14 lipca 2019 r.

1. W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Marka Jaśkowskiego, misjonarza, który obecnie pracuje na Syberii w Surgocie. Po Mszy Świętej będzie można wesprzeć działalność misyjną prowadzona przez Ks. Marka składając ofiarę do puszek.
2. W dniu dzisiejszym obchodzi imieniny Ks. Abp Henryk Hoser SAC. W swoich modlitwach pamiętajmy o dostojnym solenizancie.
3. Zbliża się czas pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Wszystkich, którzy pragną podążać do stóp Jasnogórskiej Pani, zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Praskiej Pielgrzymce Rodzin organizowanej przez naszą diecezję w dniach od 5 do 14 sierpnia. Wszystkich, którzy pragną podążać do stóp Jasnogórskiej Pani, zapraszamy do wzięcia udziału w Pieszej Praskiej Pielgrzymce Rodzin do Częstochowy organizowanej przez naszą diecezję w dniach od 5 do 14 sierpnia. Zapisy będą prowadzone w naszej parafii w dniach od 1 do 4 sierpnia od godz.: 17:00 w Auli Św. Jana Pawła II.
4. Trwają pracę związane z wymianą nawierzchni ciągów pieszych. Dlatego na czas robót wejście do kościoła od ul. Łukowskiej przy boisku będzie nieczynne. Prosimy o zachowanie ostrożności.
5. Na czas wypoczynku polecamy dobrą lekturę. W nowym tygodniku „Idziemy”, zachęcamy do przeczytania następujących artykułów: Czym jest profanacja?-Co jest, a co nie jest profanacją, jak jej przeciwdziałać oraz co robić ze sprofanowanymi przedmiotami kultu? – dopowiada Bp. Adam Bałabuch; Tajemnica spowiedzi- Nawet papież nie może zwolnić księdza z tajemnicy spowiedzi-znaczenie tej tajemnicy objaśnia ks. prof. Janusz Gręźlikowski.

Polecamy