Ogłoszenia duszpasterskie

13 Niedziela zwykła-30 czerwiec 2019 r.

1. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.


2. Od środy rozpoczniemy pracę związane z wymianą nawierzchni ciągów pieszych. Prace rozpoczniemy od budynku administracyjnego szkoły. Dlatego na czas robót wejście do kościoła od ul. Łukowskiej przy boisku będzie nieczynne.
3. W pierwszy czwartek, 4 lipca, po Mszy Świętej o godz.:18:00 nabożeństwo „Godzina Święta”.
4. W pierwszy piątek, 5 lipca, Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy o godz.:18:00. Do sakramentu pokuty będzie można przystąpić podczas każdej Mszy Świętej.
5. W pierwszą sobotę miesiąca,6 lipca, zapraszamy na różaniec o godz.:7:30. Po Mszy Świętej ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz.: 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz.:13:00
6. Na ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy dzisiaj po Mszy Świętej Wieczornej.
7. Od najbliższego piątku tj. 5 lipca do niedzieli włącznie, będzie prowadzona akcja zbiórki makulatury na rzecz wsparcia projektów misyjnych Dzieła Misyjnego Diecezji Warszawsko-Praskiej. Do ustawionego w tym celu kontenera, przy boisku, będzie można składać gazety, książki oraz kartonowe opakowania. Kontener będzie dostępny w piątek od godzin popołudniowych. Za wsparcie akcji składamy serdeczne Bóg zapłać.
8. Koło Przyjaciół Radia Maryja działające przy naszym Sanktuarium organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniu 14 lipca. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy Świętej.
9. W miesiącu lipcu i sierpniu w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz.:6:30. Msze Święte będą sprawowane o godz.: 7:00, 8:00 i 18:00.
10. Na czas wypoczynku polecamy dobrą lekturę. W nowym tygodniku „Idziemy”, możemy przeczytać następujące artykuły: Trzeba z młodymi naprzód iść- Dlaczego Wielu młodych ludzi odrzuca naukę Kościoła i jak temu zaradzić? mówi Bp. Marek Solarczyk w rozmowie z Piotrem Kościńskim, oraz art. pt.: Sanktuarium które łączy- jest to charakterystyka o naszej wspólnocie parafialnej również autorstwa Piotra Kościńskiego.

Polecamy