Ogłoszenia duszpasterskie

5 Niedziela Wielkanocna-19 maja 2019 r.

1. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, które w naszym Sanktuarium są sprawowane po Mszy Świętej wieczornej.
2. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z grupy pierwszej zapraszamy w dniu dzisiejszym po Mszy Świętej wieczornej na spotkanie formacyjne.
3. We wtorek,21 maja, zapraszamy członków Rady Duszpasterskiej na spotkanie po wieczornej Mszy świętej.
4. W piątek przypada wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych. Papież Benedykt XVI ustanowił to wspomnienie dniem modlitwy za Kościół w Chinach. Odpowiedzmy na ten apel papieża. W tej intencji odprawimy nabożeństwo majowe.
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej która jest wyłożona na stoliku pod chórem. W nowym tygodnik „Idziemy” zachęcamy do przeczytania następującego artykułu: Katolik w Chinach- Z Ojcem Krzysztofem Popławskim, mieszkającym wiele lat na Tajwanie i w Chinach o sytuacji tamtejszego Kościoła- rozmawia Irena Świerdzewska.

Polecamy