Ogłoszenia duszpasterskie

7 Niedziela zwykła-24 luty 2019 r.

1. Zapraszamy na katechezy dla dorosłych, które odbywają się w każdy wtorek po Mszy Świętej wieczornej w Auli Św. Jana Pawła II.
2. We wtorek, 26 lutego, będzie obchodził swoje imieniny Pan Mirosław, który pracuje w naszej parafii jako kościelny. W tym dniu na Mszy Świętej o godz.: 18:00 będziemy modlili się w intencji Dostojnego solenizanta.
3. W środę, 27 kwietnia, po Mszy Świętej wieczornej zapraszam na spotkanie Członków Rady Duszpasterskiej.
4. W piątek, 1 marca, obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Po Mszy Świętej wieczornej odśpiewamy hymn „Boże, coś Polskę”, zawierzając przyszłość Polski Bożej opiece.
5. Również, 1 marca, przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy na Msze Świętą ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz.:17:00 i 18:00. Do sakramentu pokuty będzie można przystąpić podczas każdej Mszy Świętej.
6. W pierwszą sobotę miesiąca, 2 marca, po Mszy Św. o godz. 7:00 zapraszamy na różaniec z racji pierwszej soboty miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 8:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 13:00. Chorych z posługa sakramentalną odwiedzimy od godz.: 9:00.
7. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 12:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, procesja i adoracja do godz. 17:30 do nieszporów.
8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona przy wyjściu z kościoła. W nowym numerze tygodnika „Idziemy”. zachęcamy do przeczytania następujących artykułów: Trzeba budzić sumienia- O doświadczeniu nienawiści w dziejach narodów i we własnym życiu oraz co robić, aby nienawiść nie wymknęła się spod kontroli?- mówi Abp. Henryk Hoser SAC; oraz art.: pt. Msze o uzdrowienie- Jak poprawnie rozumieć tzw. Msze o uzdrowienie, żeby nie ryzykować duszy i ciała? Pisze Irena Świerdzewska.

Polecamy