Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Narodzenia Pańskiego- 25 grudzień 2018 r.

1. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w tym ostatnim tygodniu poświęcili swój czas w przygotowaniu naszego Sanktuarium do obchodów Świat Bożego Narodzenia. Niech dobry Bóg wam błogosławi.
2. Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia wspominamy św. Szczepana, pierwszego męczennika. Modlimy się w tym dniu w intencjach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz innych uczelni i wydziałów teologicznych w Polsce. Będziemy wspierać funkcjonowanie tych dzieł dydaktycznych naszymi ofiarami na tacę zbieranymi w tym dniu we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny.

3. W czwartek, 27 grudnia, przypadają imieniny Ks. Jana. Zapraszamy w tym dniu na Mszę Świętą o godz.:18:00, podczas której będziemy modlili się w intencji dostojnego solenizanta.

4. W przyszłą niedzielę, 30 grudnia na godz.: 16:00 zapraszamy do naszego Sanktuarium na koncert pt.:„ NAJPIĘKNIEJSZE KOLĘDY POLSKIE na 100-lecie odzyskania przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI”, w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej „Sonata” im. Bogumiła Łepeckiego, na którym wystąpi światowej sławy baryton operowy- maestro ANDRZEJ BATOR. Już dziś serdecznie dziękuje Dyrektorowi Orkiestry Panu Jackowi Łepeckiemu za zorganizowania tego wydarzenia.

5. Z nowym rokiem rozpoczniemy wizytę duszpasterską, zwaną kolędą.
02.01-środa Ul. Perkuna 52, 54
03.01- czwartek Ul. Perkuna 56, 58, 70, 72, 72a,74
04.01- piątek PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
05.01- sobota Ul. Komorska 4, 8

Wizytę duszpasterska rozpoczynamy w tygodniu od godz.:16:00 oraz w soboty od godz.: 10:00. Dokładny plan jest powieszony w gablocie przy kaplicy adoracji oraz na naszej stronie internetowej: www.parafiaostrobramska.pl. Ofiary składane podczas kolędy będą przeznaczone na spłatę górnych okien, które zostały zamontowane jesienią.

6. Z okazji Świąt Narodzenia Pana Jezusa proszę przyjąć nasze najserdeczniejsze życzenia. Niech nowo narodzony Boży Syn wspiera swoją mocą i ubogaca potrzebnymi łaskami. Niech obdarza pokojem i dodaje sił do przezwyciężania wszelkich trudności. Niech radość, życzliwość i wzajemne zrozumienie na zawsze zagoszczą w waszych domach i rodzinach. Niech tajemnica Bożego Narodzenia będzie źródłem nieustającej nadziei, prawdziwej miłości i ogromnej wiary,

Polecamy