Ogłoszenia duszpasterskie

24 NIEDZIELA ZWYKŁA
16 wrzesień 2018

1. Na katechezę dla dorosłych zapraszamy we wtorek po wieczornej Mszy św. do auli Jana Pawła II.

2. W najbliższy czwartek na Mszy Świętej o godz.: 18:00, będziemy modlić się za fizycznie i duchowo chorych z naszych rodzin w naszej parafii i powierzonych na kartkach z intencjami. Modlitwę prowadzi grupa Odnowy w Duchu Świętym. Intencje można składać do wystawionego koszyka przy ambonie. Msza Święta będzie poprzedzona modlitwą różańcową w intencji chorych, którą rozpoczniemy o 17:30.

3. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce do Gietrzwałdu. Jest to jedyne w Polsce miejsce objawień Maryjnych uznane prze kościół. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę13 października. Koszt wyjazdu 60 zł. Zapisy i wszelkie szczegóły w zakrystii po każdej Mszy Świętej.

4. Rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komii Świętej zapraszamy w środę, 19 września, na godz.:19:00 na pierwsze spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się w Sali gimnastycznej.

5. Trwają prace montażowe czterech okien w prezbiterium oraz w nawach bocznych obok ołtarza Miłosierdzia Bożego i Św. Jan Pawła II. Składamy serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na poczet tych prac.

6. Kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz uczniów klas ósmych i trzecich gimnazjum zapraszamy w niedzielę, 23 września, na Msze Świętą o godz.: 18:00 oraz na spotkanie formacyjne po jej zakończeniu. Osoby, które z różnych względów nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania, również zapraszamy na to spotkanie.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. Zachęcamy do przeczytania artykułu pt.: Spotkania we dwoje- jak można poprawić relacje w małżeństwie? O inicjatywie spotkań małżeńskich pisze Monika Odrobińska.

Polecamy