Ogłoszenia duszpasterskie

20 Niedziela zwykła- 19 sierpień 2018 r.

1. Wspólnota Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na: III Praskie Forum Charyzmatyczne, które odbędzie się 29 września br. w Hali Arena w Legionowie. Szczegółowy program jest wywieszony na plakacie pod chórem oraz na folderach znajdujących się na stoliku pod chórem.
2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Można powiedzieć, że jest to bardzo polskie święto. Czym jest i czym powinna być dla nas Jasna Góra, przypominał Św. Jan Paweł II, gdy mówił: „Na Jasną Górę przychodzimy do Matki Boga z wielowiekowym już depozytem naszego zawierzenia, które jest dziedzictwem całych pokoleń”.
3. W tym tygodniu jest jeszcze kilka wolnych intencji. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zamówić Msze Św., to zapraszamy do zakrystii.
4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów, między innymi relacji z naszej Warszawsko-Praskiej Pielgrzymki Rodzin.
5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje czy urlopy, życzymy aby ten czas był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu

Polecamy