Ogłoszenia duszpasterskie

18 Niedziela Zwykła-05 Sierpnia 2018 r.

1. Dzisiaj, po Mszy Świętej o godz.: 7:00, już po raz 35 z naszego Sanktuarium wyruszyła Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę i po raz 12 Ogólnopolska Strażacka. Pamiętajmy o modlitwie w intencji pątników, aby szczęśliwie dotarli na Jasną Górę
2. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz.:12:00, odbędzie się wystawienia Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna i adoracja do godz.:17:30, do nieszporów.
3. Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego, a w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.
4. Został zakończony drugi etap prac związanych z montażem nowych trzech okien na chórze. Prace związane z trzecim etapem, czyli montażem okien nad prezbiterium, zostaną wznowione na początku września.
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”, w którym możemy przeczytać wiele ciekawych artykułów. Zachęcamy szczególnie do przeczytania artykułu pt. : Tajemnice Ojca Pio- Nieznane dotąd fakty z życia włoskiego stygmatyka przybliża redaktor polskiego wydania jego listów Maciej Zinkiewicz.
6. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje czy urlopy, życzymy aby ten czas był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu.

Polecamy