Ogłoszenia duszpasterskie

14 Niedziela zwykła-8 lipiec 2018 r.

 

1. Trwają prace związane z montażem nowych górnych okien. Prace są prowadzone na wysokościach. Prosimy o zachowanie ostrożności i nieprzekraczanie biało czerwonych taśm, które wyznaczają granice prac wzdłuż kościoła.
2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz.:6:30. Msze Święte będą sprawowane o godz.: 7:00, 8:00 i 18:00.
3. Została już na stałe w kruchcie kościoła umieszczona figura Św. Antoniego, który jest patronem osób i rzeczy zaginionych. Niech święty Patron otacza opieką wszystkie osoby nawiedzające nasze Sanktuarium. Za wykonanie prac budowlanych składamy serdeczne podziękowania Panu Bogdanowi Zarembie.
4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. Zachęcamy do przeczytania artykułu pt.: Kapłańskie przeprowadzki- Jaki jest sens przenoszenia z jednej parafii na drugą i czym kieruje się przy tym biskup? Odpowiada Bp. Wiesław Mering
5. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności w wieku 33 lat Śp. Anna Wachnicka-Bąk. Polećmy Ją Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek……
6. Na czas wakacji wszystkim życzymy Bożego Błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask. Jednocześnie pamiętajmy by ten czas był przeżywany razem z Panem Bogiem. Zachęcamy do wcześniejszego poszukania kościoła w miejscu wypoczynku, w którym możemy uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej.

Polecamy