Ogłoszenia duszpasterskie

13 Niedziela zwykła-01 Lipiec 2018 r.

1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz.: 12:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz.: 17:30 do nieszporów.
2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa związane z tymi dniami odprawimy o stałych godzinach.
3. Trwają prace związane z montażem nowych górnych okien. Prace są prowadzone na wysokościach. Prosimy o zachowanie ostrożności i nieprzekraczanie biało czerwonych taśm, które wyznaczają granice prac wzdłuż kościoła.
4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w dni powszednie nie będzie Mszy Św. o godz.:6:30. Msze Święte będą sprawowane o godz.: 7:00, 8:00 i 18:00.
5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”. Zachęcamy do przeczytania artykułów pt.: Tam gdzie śpią Orlęta- Dlaczego warto w tym roku odwiedzić Lwów z katedrą łacińską, Cmentarzem Łyczakowskim i Cmentarzem Orląt?- pisze Piotr Kościński w wakacyjnym cyklu: Tu rodziła się Niepodległa; oraz art. pt.: Duch sportu duch człowieka- O miejscu religii w życiu sportowców i o spotkaniach z zawodnikami opowiada Bp. Marian Florczyk, delegat KEP ds. Duszpasterstwa Sportowców w rozmowie z Martą Jacukiewicz.
6. W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności Śp. Stanisław Świerkula. Polećmy Go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek……
7. Na czas wakacji wszystkim życzymy Bożego Błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask. Jednocześnie pamiętajmy by ten czas był przeżywany razem z Panem Bogiem.

Polecamy