4 Niedziela adwentu-24 grudzień 2017 r

1. W tym roku wyjątkowo czwarta niedziela Adwentu łączy się z Wigilią Bożego Narodzenia.Dzisiaj Msze Święte będą sprawowane do godz.:12:00.
2. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.
3. Pasterką o północy rozpoczniemy UROCZYSTOŚĆ NARODZWNI PAŃSKIEGO, której będzie przewodniczył ks. infułat Lucjan Święszkowski.
4. Jutro, w uroczystość Bożego Narodzenia, i we wtorek, w święto św. Szczepana, obowiązuje świąteczny porządek Mszy Świętych.
5. Z nowym rokiem rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Dokładny plan można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce kolęda, jak również w gablocie przy kaplicy adoracji.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy nasz diecezjalny tygodnik „Idziemy”.