Marsz dla życia i rodziny

Marsz dla życia

Marsz dla Życia i Rodziny
31 maja 2015, Krakowskie Przedmieście

Marsz dla Życia i Rodziny – Warszawa 2015

31 maja (niedziela) A.D. 2015, godz. 12:00 Start: Pomnik Kopernika; Finał: Park Kazimierzowski  ZAPRASZAMY!

Trasa: Spotykamy się o godz. 12.00 pod Pomnikiem Kopernika, a następnie idziemy ulicami: Krakowskie Przedmieście, Karową, Browarną do Parku Kazimierzowskiego, gdzie odbędzie się Rodzinny Piknik i koncert zespołu „Soudarion” tegorocznego laureata konkursu Debiuty.

Więcej na www.dobremiejsce.org Wstęp wolny!

Marsze dla Życia i Rodziny są manifestacją przywiązania do wartości rodzinnych i szacunku dla życia ludzkiego. Imprezę wyróżnia jej afirmatywny charakter, ponieważ Marsze to przede wszystkim święto rodzin, stanowiące okazję do tego, by publicznie manifestować radość z posiadania rodziny.

To również sposobność, by spotkać osoby, z którymi dzielimy te same wartości. Uczestniczą w nich przede wszystkim młode rodziny z dziećmi, ale także różnego rodzaju ruchy i stowarzyszenia. W minionych latach do udziału w wydarzeniu zachęcały znane i cenione osoby, m.in.: Marzena Nykiel, prof. Jan Żaryn, Przemysław Babiarz czy Krzysztof Ziemiec.

Podzielasz te wartości? Przyjdź z rodziną i przyjaciółmi! Pokażmy jak wielu nas jest! Wesprzyj nas w promocji Marszu i roześlij tę wiadomość do swoich znajomych! Do zobaczenia!

Jak zwykle, będzie radośnie i kolorowo. Uczestnikom Marszu będzie towarzyszyła orkiestra „Pipes and Drums” Częstochowa grająca na wielkich dudach szkockich. Nie zabraknie również niespodzianek dla najmłodszych z okazji ich święta. Mamy w stanie błogosławionym otrzymają dla swoich jeszcze nienarodzonych pociech, ale już obecnych wśród nas, body z logiem Marszu.

Co roku gromadzimy kilkanaście tysięcy osób, pragnących zamanifestować swój szacunek do życia i przywiązanie do wartości rodzinnych.

W ramach tegorocznego programu Marszu dla Życia i Rodziny Dobre Miejsce zaprasza na:

– 24.05 g. 10:00 Odpust na Zesłanie Ducha Świętego w Lesie Bielańskim

– 30.05 g. 10:00 I Międzynarodowy Festiwal POLONEZA w Polsce w Dobrym Miejscu

– 31.05. g. 15:30 „Biała jak mleko, czerwona jak krew” Dobre Kino prezentuje rodzinny film na Dzień Dziecka

Z kolei w sobotę 30 maja Radio Warszawa zaprasza całe rodzinyz dziećmi do miłego i aktywnego spędzenia czasu w Porcie Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. Piknik potrwa od godziny 11 do 17, a dla wszystkich naszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Bardzo lubiana przez słuchaczy Radia Warszawa Ewa Pietrzak poprowadzi znad Zegrza program na żywo. Podczas pikniku będzie można także spotkać się i porozmawiać z innymi dziennikarzami oraz pracownikami tej stacji radiowej.

Nie zabraknie wielu gier i zabaw dla dzieci, na które będą czekały między innymi dmuchane zamki. Niezależnie od wieku będzie można wystartować w mini regatach i przejazdach autami terenowymi. Na wszystkich szukających wytchnienia czekać zaś będzie możliwość relaksu na plaży.

Piknik Rodzinny Radia Warszawa będzie doskonałą okazją do wspierania inicjatyw prorodzinych. Dlatego też nad Zalewem Zegrzyńskim będą z nami organizatorzy Marszu dla Życia i Rodziny.

Wszystkich naszych gości zachęcamy do zabrania ze sobą koszy piknikowych.

Polecamy